Процес бронювання

Ціна квитка вказана безпосередньо при виборі рейсу. Також наша компанія пропонує безкоштовні бронювання. Можливість та кількість безкоштовних бронювань залежить від конкретного перевізника.

Ваше прізвище та ім’я необхідно вказувати транслітерацією відповідно до Вашого паспорта громадянина України для виїзду за кордон чи його аналогу для громадян інших країн.

Прийнятним вважається введення Вашого прізвища та імені кирилицею відповідно до паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу.

Ні, не обов’язково. Достатньо номера резервування, який складається з 16 символів(цифр, букв латинського алфавіту та інших символів включаючи знаки плюс – “+”, мінус – “-“, дорівнює – “=”, підкреслення “_” та коса риска – “/”).

Також достатнім буде показати смс-повідомлення (повідомлення на Viber від наших менеджерів).

Номер телефону необхідно вводити в міжнародному форматі. Для номерів України це +380ХХХХХХХХХ, для Польщі – +48ХХХХХХХХХ

Питання щодо поїздки

Дозволяється безкоштовний провіз одного місця багажу розміром не більше 160см (довжина-ширина-висота), вага якого не перевищує 30 кг.

Додатковий багаж можна провозити лише за умови доплати та узгодження з нашими менеджерами. Ціна залежить від умов перевізника та уточнюється менеджером.

Ціни вказані в гривнях, польських злотих або Євро. Розрахунок в разі купівлі квитка у нас на сайті проводиться в гривнях відповідно до комерційного курсу на момент купівлі.

У разі безкоштовного бронювання, ви можете провести оплату при посадці в гривнях та валюті країни відправлення чи прибуття. Сума є еквівалентом ціни в гривнях, розрахунок проводиться за курсом на момент відправлення та уточнюється безпосередньо водіями.

У разі, якщо ви більше не плануєте їхати, прошу звернутися до нас з відповідним повідомленням, вказавши номер резервування.

Кошти, сплачені за резервування не повертаються.

Якщо виникла необхідність зв’язатись з водієм, звернутися до нас, ми надамо максимально розгорнуту відповідь на запитання та контакти водія.

Зазвичай автобуси слідують чіткому графіку. В разі, якщо ви запізнюєтеся, спробуйте максимально завчасно звернутися до нас, можливо перевізник зможе зачекати декілька хвилин.

Ми будемо намагатись вирішити це питання!

Інші запитання

Ми НЕ займаємося даним видом діяльності. Передачі це відповідальність виключно водіїв. Для вашої зручності, на нашому сайті ви можете знайти час та місце відправлення автобусів. В разі такої потреби – звертайтеся безпосередньо до водія!
Жодної допомоги чи гарантії стосовно передач ми НЕ надаємо

У разі безкоштовного бронювання ви отримуєте підтвердження бронювання. Менеджер зв’яжеться з вами протягом доби, за умови що ви вказали вірні дані (форма зв’язку – Viber, SMS або телефонний дзвінок). У разі якщо протягом 3 днів з моменту бронювання та/або за добу до відправлення нам не вдасться з Вами зв’язатися за вказаними номером телефону та email – ваше бронювання буде вважатися скасованим. Підтверджені менеджером та/або оплачені бронювання дійсні до моменту виїзду з вказаної початкової точки, якщо інше не вкаже менеджер.

ПРО НАС

Ми створили Eurotour.in.ua, щоб кожен зміг знайти ідеальний варіант туристичної або бізнес-подорожі з мінімальними витратами грошей та часу.

Eurotour.in.ua поєднав ТОП-перевізників із найактуальнішими маршрутами з України у більшість міст Польщі, Чехії та Німеччини.

Подорожуйте комфортно, надійно та якісно! Працюємо для Вас!

Потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами у Viber, за телефоном або по email:

+380503778878
+380983778878

Пол.номер
+48888179841
+48888179844

+380666668500
+380676668500

Слідкуйте на нами